Medstudio by Lorenz

Mobiilse massaažiteenuse pakkuja

 

Lorenz

Massöör

Eesti esimene mobiilse massaažiteenuse pakkuja alates 2014. aastast. Medstudio toob tipptasemel mobiilse massaaži otse sinu koduukseni, pakkudes parimat lõõgastuskogemust. Medstudio mobiilse massöörina keskendun sinu mugavusele ja heaolule.

Olen rahvusvaheliselt kvalifitseeritud, tagades sulle parima võimaliku massaažielamuse. Minu eesmärk on pakkuda unikaalset massaažiteenust, võimaldades sul lõõgastuda kodust lahkumata.

Teenused hõlmavad Tallinna ja lähiümbrust, saadaval laupäeviti ja pühapäeviti vahemikus 11:00-15:00. Ära jäta kasutamata võimalust, broneeri aeg juba täna ning luba endale hetk pühendumist ja rahulolu oma kodus.

 

Sinu heaolu on minu peamine prioriteet!

Klientide tagasiside

Mega mõnus, lõdvestav, rahustav, justkui uuesti sündinud pärast igat seanssi.

By Triin Lellep /

Suurepärane massaaž! Ma tunnen end pärast igat massaaži uue inimesena (ja mul on olnud palju). Ja on ülimugav, et Lorenz koduvisiite teeb. Võin kindlasti soovitada, Lorenz. Aitäh!!

By Linus Kordes /

Olen tellinud regulaarselt massaaži ja alati jäänud väga rahule. Lorenz on väga professionaalne ning oskab arvestada ka võimalikest vigastustest või ülekoormusest tingitud eripäradega.

By Tanel Väli /

Parim massaaz! Tegemist on väga professionaalse massööriga ja täielik nauding on omas kodus lõõgastuda. Aitähh! Iga kell soovitan.

By Jaana Vaigla /

Väga profesionaalne ja meeldiv! Tundsin end väga mugavalt ja hästi, peale massaazi on kogu keha lõõgastunud ja enesetunne tunduvalt parem. Soovitan.

By Kadri Zirk /